Kariéra:

Pojď pracovat s námi!

Jsme společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, zejména projektováním a výrobou elektrických rozvaděčů pro stroje a zařízení. 
Za 30 let existence na trhu máme vybudované renomé především v německy mluvících zemích a patříme k největším exportním firmám ve své oblasti na českém trhu.

Nejsme žádná montovna, osobnost člověka je pro nás důležitá. Práce nám neustále přibývá, proto hledáme další šikovné kolegy do našeho týmu.

Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme:

Elektromontér pro výrobu rozvaděčů nízkého napětí pro jednosměnný provoz v Plzni

Studenti a absolventi

Pro všechny, kteří zatím studují (obor elektro) nebo mají v kapse čerstvé osvědčení o závěrečné zkoušce

Jste nadšení pro obor elektro, máte šikovné ruce, ale nevíte, kde získat první zkušenosti? Začněte u nás!
Každý rok přijímáme na léto šikovné brigádníky, na školní rok praktikanty a těm nejšikovnějším rádi nabídneme práci na hlavní pracovní poměr.
Rádi vás nezávazně provedeme po firmě a ukážeme, jak to u nás funguje.

Ozvěte se nám!

Jak to u nás vypadá

Industriálně a účelně

Sídlíme v nové moderní budově v Plzni-Černicích, postavené na míru našim potřebám. Všechny prostory jsou klimatizované, dvě výrobní haly tiché a bezprašné, s nejmodernějším vybavením. Kanceláře a dílny k sobě mají blízko pro plynulé řešení zakázek, ale zároveň jsou odděleny tak, aby se při práci kolegové navzájem nerušili.

Na čem nám záleží

Kvalita a férovost

Daří se nám a za poslední roky jsme narostli do velikosti 90 zaměstnanců. I v tomto počtu dbáme na to, abychom si mezi sebou uchovali slušnost, kolegialitu a přátelské vztahy.

Vedení společnosti ví, že kvalitní a spokojení zaměstnanci jsou nejcennější komodita, kterou firma má. Proto dbá na dobré a férové pracovní podmínky a podporuje všechny přínosné nápady k dalšímu zlepšování i vzdělávání, a to nejen v odborné oblasti.

Česká republika
INTERSOFT - Automation s.r.o.
IČ: 49194437
 
NOVÁ ADRESA:
Nepomucká 261
Plzeň 8 - Černice, 32600
49.6972006N, 13.4277131E

Telefon: +420 377 680 911
Telefon: +420 373 729 758
Fax: +420 377 680 940

E-mail: info@intersoft-automation.cz
www: www.intersoft-automation.cz